Lampy boho, czyli natura we wnętrzach

Pleciona lampa boho Vilde glowne

Boho to styl pełen koloru i fantazji, stworzony dla wielbicieli natury. Lampy boho mogą wprowadzić we wnętrzu fantastyczny i nieoczywisty nastrój. Pozornie niepasujące do siebie elementy mogą stworzyć zachwycającą, spójną całość. Jeśli jesteście zmęczeni minimalizmem i dominacją skandynawskich klimatów, lampy boho mogą być dla Was idealne!

Styl boho, czyli natura, kolor i fantazja

Styl boho nawiązuje do hipisowskiej bohemy lat 60-tych. Dominują w nich intensywne barwy, etniczne wzory, kwiatowe i zwierzęce motywy oraz naturalne materiały. Wnętrza inspirowane boho są pełne motywów roślinnych oraz drewnianych i wiklinowych dodatków. Świetnie wyglądają w nich tkaniny takie jak len, a także meble i dodatki wykonane z surowego drewna, np. drewniane lampy Burton szwedzkiej marki PR Home.

 

Kinkiety spot w stylu boho

Kinkiety z surowego metalu i drewna – świetnie dopełnią wnętrza w stylu boho

 

Drewniane lampy wiszace Burton

Oryginalne lampy z surowego drewna marki PR Home

 

Kolorowe abazury z aksamitu PR Home

Kolorowe, wzorzyste abażury są idealnym dopełnieniem wnętrz w stylu boho

Oświetlenie w stylu boho

Lampy idealne do wnętrz urządzonych w stylu boho to przede wszystkim topowe lampy wiklinowe oraz lampy rattanowe. Lekkie i wykonane z naturalnych materiałów lampy z plecionki dodadzą wnętrzu naturalnego klimatu, który jest podstawą stylu boho. Przykładem mogą być wiklinowe lampy Sari lub rattanowe lampy boho Maja od PR Home. Przepiękny efekt da również wiklinowa lampa Vilde wykonana z drobno plecionego, wiklinowego sznurka. W styl boho świetnie wpiszą się także drewniane lampy stołowe z aksamitnymi abażurami, np. drewniana lampa boho Cottage.

 

Lampy wiklinowe boho

Duże wiklinowe lampy w stylu boho – idealne do restauracji

 

Drewniana lampa boho Cottage z aksamitnym abazurem

Surowe drewno i aksamit to idealne połączenie nadające wnętrzu przytulności

 

Wiklinowe lampy w stylu boho

 

Pleciona lampa boho Vilde

Oryginalna ażurowa lampa Vilde w stylu boho