,

Nowości w EK Concept – lampy w stylu art deco i ceramiczne lampy stołowe

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie sklepu EK Concept pojawiły się nowości 😊 Teraz możecie u nas znaleźć nie tylko lampy industrialne i oświetlenie w stylu skandynawskim, ale również przepiękne mosiężne lampy stołowe w stylu art deco z najnowszej kolekcji Watt&Veke. Mamy również w ofercie niezwykle urokliwe ceramiczne lampy stołowe od PR Home – Skandynawia w eleganckim wydaniu!

Mosiężne lampy stołowe w stylu art deco

Najnowsza kolekcja lamp renomowanego szwedzkiego producenta, firmy Watt&Veke, zachwyca swoim ponadczasowym pięknem i elegancją. Projektanci stworzyli designerskie, luksusowe lampy dla najbardziej wymagających klientów – wykonane z najwyższa starannością, z trwałych materiałów, takich jak miedź czy mosiądz. Pięknie zdobione podstawy lamp w stylu art deco to dzieła sztuki użytkowej. W stylu przywodzą na myśl eleganckie kasyno z lat 20-tych, czy też lobby eleganckiego, zachodniego hotelu z lat 60-tych. W ofercie np. klasyczna mosiężna lampa stołowa Deborah, a także lampa stołowa James w stylu art deco wykonana z mosiądzu. Do tych pięknych, stylowych lamp dobrać można eleganckie abażury o cylindrycznym kształcie, wykonane z takich materiałów jak jedwab, aksamit lub bawełna. Taka lampa może przenieść nasze wnętrze do innej epoki, zachowując jednocześnie klasyczną ponadczasowość i elegancję.

Urokliwe ceramiczne lampy stołowe

Dla wielbicielu romantycznego klimatu rodem z Anglii mamy coś innego – ceramiczne lampy stołowe z kolekcji szwedzkiego producenta PR Home. Najwyższa jakość wykonania, unikatowe ceramiczne podstawy lamp oraz wzory przypominające styl Hampton, a nawiązujące również do stylistyki Kraju Kwitnącej Wiśni – to wszystko charakteryzuje ceramiczne lampy od PR Home. W ofercie znajdziemy lampy stołowe w kształcie amfory, np. lampę stołową Fang z błękitnymi wzorami i lnianym abażurem, a także minimalistyczne lampy łączące elegancki wzór z industrialną stylistyką, np. lampę stołową Ming. W kolekcji dostępne są także ceramiczne oprawki z kablem i dekoracyjną żarówką LED.