Nowe marki w ofercie EK Concept

Z przyjemnością informujemy, że oferta sklepu EK Concept została niedawno uzupełniona o produkty nowych, renomowanych marek skandynawskich. Nie ustajemy w poszukiwaniach nowych, ciekawych rozwiązań w zakresie oświetlenia. Nasze działania zaowocowały rozpoczęciem współpracy ze szwedzkimi markami Globen Lighting oraz THG Home and Interior – jesteśmy obecnie jedynym sklepem na polskim rynku oferującym asortyment wspomnianych firm. W naszej ofercie są również od niedawna dostępne lampy renomowanej duńskiej marki Hubsch.

Globen Lighting – jedna z największych szwedzkich marek oświetleniowych

Szwedzka marka Globen Lithing to firma z długą, ponad 30-letnią historią, tworząca lampy o unikalnym, zachwycającym designie. Każda z nich to swoiste dzieło sztuki, starannie zaprojektowana przez szwedzkich designerów rzeźba stanowiąca wyjątkową dekorację wnętrza. Marka Globen Lighting to obecnie jeden z największych producentów oświetlenia w Skandynawii – dzięki naszej ofercie dostępna teraz również w Polsce. W ofercie marki znajdziemy zarówno nowoczesne lampy szklane, np. lampę wiszącą Ritz z przyciemnianego szkła, ale również modne lampy wiklinowelampa wiklinowa kula Missy. Swoim designem zachwycają również lampy z drutu – formą przypominające klejnot lampy wiszące Diamond, a także fantazyjne, dwufunkcyjne lampy druciane Ray.

 

Lampy wiszace Ritz przyciemniane szklo Globen Lighting

Lampy wiszące z przydymionego szkła świetnie wyglądają nad blatem we wnętrzu w stylu skandynawskim

Lampa wiszaca wiklinowa kula Missy Globen Lighting

Lampa wiklinowa kula Missy – naturalny materiał w połączeniu z oryginalnym kształtem

Wiszaca lampa z drutu Ray mosiadz Globen Lighting

Designerska lampa z drutu Ray – nietuzinkowy akcent we wnętrzu

Druciana lampa wiszaca Diamond Globen Lighting

Lampa wisząca z drutu o wyjątkowym kształcie przypominającym klejnot – Diamond Globen Lighting

Lampa wiszaca z drutu i drewna Berlin

Druciana lampa Berlin z drewnianym wykończeniem

Hubsch – prawdziwy duński design

Hubsch to znana, duńska marka specjalizująca się w produkcji mebli, dodatków, a także lamp o prostym, skandynawskim designie. Projekty marki Hubsch to kwintesencja znanej na całym świecie duńskiej filozofii szczęścia Hygge, której idea tkwi w przytulności, prostocie, minimalizmie. Lampy Hubsch nie przytłoczą wnętrza, są piękne a zarazem nie narzucają się swoją formą, wykonane z naturalnych, modnych materiałów takich jak drewno, beton, czy szkło. Przykładami projektów Hubsch są czarny, prosty kinkiet na długim ramieniu Harold, a także szklana lampa wisząca o oryginalnym kształcie kropli Drop.

Szklana lampa wiszaca kropla Drop Hubsch

Szklana przezroczysta lampa wisząca w kształcie kropli Drop

Czarny kinkiet industrialny na dlugim ramieniu Harold

Funkcjonalny, designerski kinkiet na długim, czarnym ramieniu Harold – z powodzeniem zastąpi lampę podłogową

THG – oryginalne wzornictwo, szwedzka jakość

Od niedawna w naszej ofercie dostępne są także lampy marki THG Home and Interior. Producent ten oferuje m.in. lampy o oryginalnym designie nawiązującym do stylu wschodniego i klimatów etno. Lampy marki THG wykonane są głównie z mosiądzu, który podkreśla ich unikalny design i wysoką jakość. Przykładem ich ciekawych, nietuzinkowych projektów może być lampa stołowa Leaf z podstawą w formie egzotycznego liścia.

Lampa stolowa lisc Leaf THG

Wyjątkowo oryginalna podstawa lampy stołowej w kształcie egzotycznego liścia Leaf od THG

Kolorowe kable – nie tylko kable

Niedawno w naszej ofercie zagościły produkty polskiej marki Kolorowe Kable, która produkuje nie tylko, jak sama nazwa wskazuje, kable we wszystkich kolorach tęczy, ale również zupełnie nietuzinkowe lampy i oprawki z kablem najwyższej jakości (np. kolorowe oprawki z kablem Loft Bala, czy też wiszące lampy industrialne Loft Ovoi).

Industrialna lampa wisząca Loft Ovoi

Oryginalna, designerska lampa industrialna Loft Ovoi

Kolorowe oprawki z kablem Loft Bala

Loft Bala to seria oryginalnych oprawek z kablem dostępnych w wielu pięknych kolorach

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi nowościami w ofercie sklepu 😊