Hedeman Denmark to firma założona przez Klausa Hedemanna w 2010 roku z pasji do wysokiej jakości nowoczesnego oświetlenia. Firma ta specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości lamp wiszących, lamp podłogowych, eleganckich lamp stołowych oraz abażurów. Lampy od Hedemann Denmark cechuje klasyczny, ponadczasowy design oraz najwyższa jakość wykonania.

Watt&Veke to renomowana szwedzka firma produkująca wysokiej jakości luksusowe lampy. W ofercie możemy znaleźć industrialne lampy wiszące, stylowe lampy stojące, kinkiety oraz abażury.  Jesteśmy przekonani, że zamawiając u nas lampę od Watt&Veke i otwierając zamówioną paczkę, docenicie staranność wykonania i najwyższą jakość materiałów. Z dumą informujemy, że jesteśmy wyłącznym importerem marki Watt&Veke w Polsce.

PR Home of Scandinavia to renomowana szwedzka firma założona w 1983 roku. Od lat dzięki współpracy ze znanymi projektantami i artystami oferuje niepowtarzalny design i najwyższą jakość. Ich misją jest dostarczanie niepowtarzalnych, stylowych lamp oraz żarówek w niewygórowanych cenach. Oświetlenie od PR Home świetnie nadaje się zarówno do domu i ogrodu, jak i budynków użyteczności publicznej.

Globen lighting logo

Globen Lighting to szwedzka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości lamp. Firma została założona w 1984 roku przez Andersa Halla, pracującego wówczas od wielu lat w branży oświetleniowej. Obecnie Globen jest jedną z największych marek oświetleniowych w Skandynawii, a lampy tej firmy dostępne są w większości europejskich krajów. Produkty Globen Lighting charakteryzują się najwyższej jakości materiałami oraz prostym, nowoczesnym designem nawiązującym do stylu industrialnego.

Hubsch logo

Hubsch to jedna z wiodących skandynawskich marek specjalizujących się w szeroko pojętym designie. W ofercie tego duńskiego producenta znajdziemy zarówno meble i artykuły dekoracji wnętrz, jak i stylowe oświetlenie. Myślą przewodnią marki jest filozofia szczęścia odkrywanego poprzez radość z przedmiotów codziennego użytku, które mają być nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne i unikalne. Dlatego Hubsch tworzy lampy najwyższej jakości w nowoczesnym, skandynawskim stylu.

Uzupełnieniem naszej oferty oświetlenia są lampy i oprawki polskiego producenta – marki Kolorowe Kable. To trójmiejska firma z wizją i pasją, produkująca swoje wyroby wyłącznie w Polsce, gwarantując przy tym najwyższą jakość i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Choć firma Kolorowe Kable specjalizuje się w wytwarzaniu, jak sama nazwa wskazuje, kolorowych kabli w oplotach , to w ofercie marki znajdziemy również ciekawe, designerskie oświetlenie.

Le Klint to znana i renomowana duńska marka kreująca najwyższej jakości, ręcznie robione oświetlenie. Marka Le Klint z dumą posługuje się tytułem Dostawcy Duńskiego Dworu Królewskiego. Korzenie firmy sięgają początków dwudziestego wieku, kiedy to architekt i inżynier P.V. Jensen-Klint zaprojektował i stworzył oryginalny klosz dla lampy naftowej. Sama marka Le Klint powstała natomiast w 1943 roku. Znakiem rozpoznawczym Le Klint są wyjątkowe, ręcznie plisowane klosze, które powstają w siedzibie firmy w Odense w Danii. Marka Le Klint łączy tradycję made in Denmark, najwyższą jakość oraz wyjątkowy design.