Watt&Veke - dystrybucja w Polsce

WattVeke logo

Z dumą informujemy, że jesteśmy wyłącznym dystrybutorem szwedzkiej marki Watt&Veke w Polsce. Watt&Veke to renomowana firma o wieloletniej tradycji, produkująca luksusowe oświetlenie. Wyróżnikiem marki jest zdecydowanie jakość - możesz być pewien, że otwierając paczkę z produktami marki Watt&Veke, zachwyci Cię zarówno dbałość o szczegóły, jak i wyjątkowy design. Kolekcje marki są unikalne, limitowane i zmieniają się sezonowo, dzięki czemu możesz być pewien, że oświetlenie Watt&Veke jest oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. W ofercie marki znajdują się zarówno lampy wiszące w stylu industrialnym i skandynawskim, mosiężne kinkiety, designerskie lampy stojące, jak i przepiękne abażury do lamp stołowych.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą marki Watt&Veke w swoim sklepie - skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące produktów - współpracujemy z producentem już od kilku lat, dobrze znamy markę i jesteśmy pewni jej jakości. Pomożemy we wprowadzeniu produktów do oferty. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.

W sprawie szczegółów współpracy prosimy o kontakt na adres mailowy: kontakt@ekconcept.pl lub telefonicznie: 516 919 571 - chętnie pomożemy i odpowiemy na wszelkie pytania!