Lampy wiszące druciane

Druciane lampy wiszące w stylu industrialnym i nowoczesnym

Lampy z drutu są świetnym dopełnieniem wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim i industrialnym. Nie przytłaczają pomieszczeń, są ażurowe i zostawiają na ścianach piękną grę świateł.

W EK Concept odnajdziesz szeroką gamę drucianych lamp wiszących, będących klasyką stylu loftowego. Od ponadczasowych już drucianych lamp klatek, po bardziej nowoczesne formy i opływowe kształty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą drucianych lamp wiszących w stylu industrialnym!


Nowoczesne lampy z drutu

Druciane lampy to dość szeroka kategoria w naszym sklepie. Oferujemy coś zarówno dla miłośników stylu industrialnego, jak i nowoczesnego. Lampa druciana świetnie sprawdzi się w salonie czy też sypialni – do tych pomieszczeń polecamy szczególnie nowoczesne lampy z drutu, takie jak bestsellerowa lampa druciana Ray marki Globen Lighting. Dobierając do niej żarówkę dekoracyjną z ciepłym światłem, która jest pięknie eksponowana, zyskujemy klimatyczne oświetlenie sypialni czy też miejsca wypoczynku.

Lampy druciane w stylu loftowym

Miłośnikom stylu loftowego i industrialnego możemy polecić klasyczne lampy kule z drutu lub druciane lampy klatki. Tego typu oświetlenie świetnie sprawdzi się nad stołem lub wyspą kuchenną. Oferujemy zarówno modele wykonane w nowoczesnej stylistyce, takie jak druciana lampa klatka Cube Globen Lighting, jak i te w stylistyce loftowej, jak lampa kula z drutu Corby marki PR Home.

Filtry

Cena
od do
Średnica abażuru
Wysokość
Producent
zamknij