Klasyczny czarny abażurek ze złotym środkiem
Abażury z serii Queen zachwycają szykiem i elegancją. Mają klasyczny kształt, są smukłe i wysokie. Dodadzą ciepła każdemu wnętrzu. Świetnie sprawdzą się na małych lampkach stołowych bądź kinkietach. Świetnie współgrają lampami w stylu vintage i klasycznym bądź kinkietami w stylu glamour. Błyszczący środek pięknie odbija światło, dodając wnętrzu uroku.
Abażury z tej serii dostępne są w 2 wielkościach: o średnicy 10 i 12cm, wszystkie są nakładane bezpośrednio na żarówkę, przez co są uniwersalne.
We wszystkich lampach istnieje możliwość zastosowania żarówek LED (brak w zestawie). Nie wiesz, jaką wybrać? Przeczytaj nasz poradnik: Jak dobrać barwę światła do wnętrza. Możliwość ściemniania lampy jest zależna od zastosowanej żarówki. Średnice/szerokości produktów podane są zawsze w najszerszych miejscach.Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia? Chesz zapytać o możliwość wymiany kabla na dłuższy? Skontaktuj się z nami! Tel: 516 919 571 lub mail: kontakt@ekconcept.pl - u nas kontaktujesz się bezpośrednio z właścicielką sklepu z 10-lecim doświadczeniem!







