Czarna drewniana lampa stołowa w stylu etno
Honey to unikalna, ręcznie wykonana lampa stołowa z ciemnego drewna. Każda sztuka może się więc nieznacznie różnić kolorem lub kształtem. Lampa Honey wniesie powiew egzotyki do Twojego wnętrza. Oryginalności dodaje jej dużym, wzorzysty abażur. Lampa świetnie wpisze się w modny obecnie styl etno.
W komplecie z lampą - dopasowany abażur Sofia o średnicy 40cm: do wyboru aksamitny ciemny bądź jasny wzór w węże lub w bawełniany w szare liście.
Istnieje możliwość zakupu samej lampy (bez abażura) - wówczas prosimy o kontakt. Wszystkie abażury dostępne są tutaj.
We wszystkich naszych lampach istnieje możliwość zastosowania żarówek LED o dowolnej mocy! W większości lamp jest również opcja skrócenia kabla/łańcucha lub dokupienia dłuższego! Masz pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@ekconcept.pl lub zadzwoń +48 516 919 571 (pn-pt 9:00-17:00). Przy większych zamówieniach i w wyjątkowych sytuacjach możliwe jest przyspieszenie terminu wysyłki!